עברית   English

אודות המשרד תחומי פעילות משפט מונע - ניהול סיכונים משפטיים
 
הודעות והרצאות

תקשורת ומאמרים

צור קשר

 

  תחומי פעילות
      ליווי וייעוץ לחברות ואנשי עסקים >
    ליטיגציה
    משפט מסחרי
    משפט מונע וניהול סיכונים משפטיים
    דיני עבודה
    נדל"ן ויזמות
    יישוב סכסוכים
    ניהול משברים
    פירוקים ופשיטות-רגל
    הרצאות וסדנאות
" אני מקווה שמנהלים...  ימשיכו להעריך את מה שאני אומר מאז ומתמיד: ניהול הוא הרבה יותר מאשר הוצאה לפועל של סמכות ומעמד, והרבה יותר מ-"סגירת עסקאות". ניהול משפיע על אנשים ועל החיים שלהם, גם בעסקים וגם בתחומים אחרים. להיות מנהל דורש את מלוא תשומת הלב ודורש לימוד   "
( פיטר דרוקר )

     ליווי וייעוץ לחברות ואנשי עסקים
 
המשרד מייעץ ומלווה חברות ואנשי עסקים.

הליווי המשפטי והעסקי שהמשרד מעניק מבוצע לאור עקרונות המשפט המונע ומתוך כוונה לתת בידי הלקוח ייעוץ. מקיף הן בבעיות השעה והן בראייה ותכנון לעתיד. משכך מטרת הליווי אינה רק לאתר ולהצביע על הסיכויים והסיכונים העתידיים אלא גם לדעת לתת להם פתרון חכם, יעיל ואפקטיבי.
 
כחלק בלתי נפרד מתפיסת המשפט המונע מעניק המשרד ליווי אישי לבכירים ואנשי עסקים. מטרת הליווי הינה להעניק בידי איש העסקים או המחזיק בתפקיד הבכיר ליווי וייעוץ אישיים ומיידיים, בתחומי המשפט המונע ולצרכי העסק, במטרה לתת בידו כלי משמעותי וייתרון אמיתי.
 
משרדנו מציע מטריה של ליוויים המותאמת לכל צורך: הדרכה ראשונית, באחת מסדנאות הייעוץ למנהלים או באופן פרטני, באופן המותאם לתפקידו של המנהל, הכנה לקראת הסיכונים המשפטיים והאסטרטגיים הצפויים לעמוד בפניו, הקניית מיומנויות מתחום המשפט המונע, תורת המשחקים, חשיבה אסטרטגית, גישור ומשפט ועוד.

הליווי העסקי והמשפטי מבוצע על יסוד ניתוח מעמיק של מצבו וצרכיו הייחודיים של הלקוח מבלי לפנות ל"פתרונות סל" גנריים. אנו מאמינים כי הניתוח המקצועי, היחס האישי וארגז הכלים הייחודי שאנו מעמידים לטובת לקוחותינו נותנים בידם כלי רב-משמעות ויתרון אמיתי בחתירה למיקסום יכולותיהם.

ליווי אישי צמוד באופן המעמיד לרשות המנהל, מעבר להדרכה הראשונית, ייעוץ מלווה הן להתמודדות עם מצבים קיימים או צפויים והן בעזרה בניתוח הסיטואציות הקיימות, וחשוב מכך - הצפויות והאפשריות, העומדות בפני המנהל.
הגלישה והשימוש באתר מותנים בתנאי השימוש המפורסמים במקום זה. הגלישה והשימוש באתר מהווים הסכמה לתנאים המצוינים שם כל הזכויות שמורות All Rights Reserved
ר.א. גמליאל ושות', עורכי-דין
רח' ז'בוטינסקי 33 (מגדלי התאומים בניין 1), רמת-גן   טלפון: 5757699- 03 פקס: 5757698- 03
R.A. Gamliel & Co., Attorneys at Law 33 Jabotinsky St. (Twin Towers I), Ramat-Gan 5251107, ISRAEL Tel': +972.3.5757699 Fax: +972.3.5757698