עברית   English

אודות המשרד תחומי פעילות משפט מונע - ניהול סיכונים משפטיים
 
הודעות והרצאות

תקשורת ומאמרים

צור קשר

 

  תחומי פעילות
    ליווי וייעוץ לחברות ואנשי עסקים
    ליטיגציה
    משפט מסחרי
    משפט מונע וניהול סיכונים משפטיים
    דיני עבודה
    נדל"ן ויזמות
    יישוב סכסוכים
      ניהול משברים >
    פירוקים ופשיטות-רגל
    הרצאות וסדנאות
" הסינים משתמשים בשתי משיכות מכחול על מנה לאיית את המילה 'משבר'. משיכת המכחול הראשונה מייצגת את המילה 'סכנה'; השנייה את המילה 'הזדמנות'. במשבר היה מודע לסכנה אבל הכר גם בהזדמנויות   "
ג'ון פ. קנדי )

     ניהול משברים
 

דרך ניהולו של משבר הינה קריטית, וניהול נכון, גורם לכך שלא רק שניתן לצמצם את הנזקים  הנובעים ממנו, הרי שפעמים לא מעטות אף ניתן למנף את המשבר ותוצאותיו על מנת להופכו למקדם עסק, ככזה הפותח בפניו אפשרויות והזדמנויות חדשות ופועל לצמיחה ומיקסום הפוטנציאל המלא שלו.

ניהול משברים על ידי משרדנו נעשה בדרך המשפט המונע ומתוך ניתוח כלכלי- רציונאלי, רחב ככל האפשר הן של המשבר והן של מטריצת הסתעפויותיו והשלכותיו תוך ניתוח מהיר ואפקטיבי של הברירות ודרכי הפעולה האפשריות השונות.

אנו מבינים כי בטיפול במשבר, לזמן יש משמעות מכרעת, ועל כן פועל המשרד על פי פרוטוקולים מהירים במיוחד מבלי להתפשר על איכות העבודה, המקצוענות והמקצועיות.
הגלישה והשימוש באתר מותנים בתנאי השימוש המפורסמים במקום זה. הגלישה והשימוש באתר מהווים הסכמה לתנאים המצוינים שם כל הזכויות שמורות All Rights Reserved
ר.א. גמליאל ושות', עורכי-דין
רח' ז'בוטינסקי 33 (מגדלי התאומים בניין 1), רמת-גן   טלפון: 5757699- 03 פקס: 5757698- 03
R.A. Gamliel & Co., Attorneys at Law 33 Jabotinsky St. (Twin Towers I), Ramat-Gan 5251107, ISRAEL Tel': +972.3.5757699 Fax: +972.3.5757698