עברית   English

אודות המשרד תחומי פעילות משפט מונע - ניהול סיכונים משפטיים
 
הודעות והרצאות

תקשורת ומאמרים

צור קשר

 

  משפט מונע
    המשפט המונע
    השיטה
    מה מייחד את שיטת המשפט המונע
    ייפוי כוח מתמשך
 
" לא נוכל לפתור בעיות באמצעות אותה צורת חשיבה שבה השתמשנו כשיצרנו אותן   "
( אלברט איינשטיין )

     ניהול סיכונים משפטיים
 

ניהול סיכונים משפטיים כשמו כן - מתן חשיבה ותשומת לב ונקיטה באמצעים היעילים והמתאימים על מנת לצמצם את החשיפה לסיכון עתידי.

פעמים רבות אנו תופסים את עצמנו בדיעבד, מתמודדים עם מצב שאפשר היה להימנע ממנו בקלות, בתסכול עם השאלה " אם רק הייתי עושה / יודע / מכין מראש לא הייתי במצב הזה היום ".

מטרת המשפט המונע הינה לעשות בדיוק את זה, מראש ובאופן יעיל (כלכלית, ארגונית וכד').

מאז פתיחתו היווה ניהול הסיכונים המשפטיים את אחד מעמודי התווך של המשרד ועו"ד רם א. גמליאל אף פיתוח את גישת ' המשפט המונע ס"ר ' מהווה גישה ייחודית ומוביל המשלבת כלים משפטיים, ניתוח כלכלי של המשפט ומודלים מתורת המשחקים על מנת להגיע לפתרון היעיל ביותר.

 

ניהול הסיכונים המשפטיים במשרדנו נחלק לשני תחומי פעילות מרכזיים:

 

ניהול סיכונים משפטיים עסקי-מסחרי לחברות ואנשי עסקים.
                                                                  

ניהול סיכונים משפטיים ברמת הפרט שנועדה להעניק לכל אדם את השקט הנפשי המשפטי הנדרש וזאת באמצעות שילוב הכלים המשפטיים המתקדמים ביותר.
 

למידע נוסף אודות ניהול סיכונים משפטיים לעניין תיקון 18 לחוק הכשרות המשפטיות והאפוטרופסות, ייפוי כוח מתמשך, ייפוי כוח רפואי, הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון.

 
הגלישה והשימוש באתר מותנים בתנאי השימוש המפורסמים במקום זה. הגלישה והשימוש באתר מהווים הסכמה לתנאים המצוינים שם כל הזכויות שמורות All Rights Reserved
ר.א. גמליאל ושות', עורכי-דין
רח' ז'בוטינסקי 33 (מגדלי התאומים בניין 1), רמת-גן   טלפון: 5757699- 03 פקס: 5757698- 03
R.A. Gamliel & Co., Attorneys at Law 33 Jabotinsky St. (Twin Towers I), Ramat-Gan 52511, ISRAEL Tel': +972.3.5757699 Fax: +972.3.5757698